wybielanie zębów

Wybielanie zębów Nekla

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie pragnie istnieć tylko kwestią genów. Dzięki dobrym sposobom wybielającym pięknymi zębami może bawić się każdy z nas!

Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupa kobiet posiada zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze więcej z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby wziąć im lubiany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak również w gabinecie stomatologicznym. Jaka technologia będzie najdelikatniejsza, aby uzyskać maksymalny efekt?

Spis treści:

Co wpływa na własny kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to liczy?
Jak wybielić zęby – w bloku czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów a różnych zabiegów stomatologii estetycznej?
Co wpływa na własny kolor zębów?

Naturalny kolor zębów zapewne stanowić wielki – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym czynnikami genetycznymi, czyli u każdej osoby zapewne być on dość inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy pomysł na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w współczesnym picie wielkiej kwocie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów również mogą wpłynąć na ich kolor.

Co dobrze, odcień uśmiechu obraca się wraz z wiekiem. U starych osób przychodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego też żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

Ale nawet w ostatnich faktach można otrzymać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim stanowi obecne możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej robi się wybielanie zębów Kraków to jakieś z wielu miast, gdzie możemy zyskać takich zabiegów w gabinetach stomatologicznych, jednak do dyspozycji jesteśmy też specjalne środki do użytku w budynku.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To proces liczący na wysłaniu im jaśniejszego odcienia. Kiedy on przesadza? Powszechnie bierze się wtedy odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w wygodnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, ale warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako główny skutek uboczny.

W zależności do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź też należy zaczekać na niego od kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby zajmować się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w bloku czy u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na skorzystanie z preparatów oddanych do codziennego użytku, lecz też mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów idzie na otrzymanie właściwych efektów, ale należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa stanowi ich siłę – wtedy efekt uzyskamy szybciej, ale musimy mierzyć się zarówno z wyższym wydatkiem.

Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najdelikatniejsza? Sprawdź teraz dokładne informacje o wszystkiej z nich a dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W wszystkim sklepie możemy osiągnąć specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które zawierają większą część substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a ponadto mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zastosowaniem past jest możliwe, ale nie u każdej osoby daje odpowiedni efekt. Co dobrze, należy myśleć o tym, by nie traktować ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, gdyż mogą robić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej wrażliwe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Paski do wybielania zębów

Do własnych metod wybielania zębów określa się także paski wybielające. Stanowią więc nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które nakleja się na górny i dolny łuk zębowy. Działają głównie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W współczesnym fakcie efekt wybielania zapewne stanowić wspanialszy niż w porównaniu do past, ale nie będzie on właśnie rzadki jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to szczególnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Żele wybielające

Są działanie podobne do pasków, ale podawane są na zęby z zastosowaniem pędzelka bądź w wyborze wraz z żelem znajdują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to szczególnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie wydaje się żelem wybielającym. W porównaniu do wybielania zębów w zakładzie pacjenta, wykorzystuje się wtedy wyższe stężenia związków wybielających, dlatego też uśmiech zapewne być więcej bielszy!

Zabieg rozpoczyna się od wykonania wycisków zębów, na zasadzie których zakłada się następnie specjalne osłony z tworzywa stawiane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do użytkowania w zakładzie. Pacjent powinien dawać go każdego dnia, wypełniając nakładki i przykładając je na zęby.

Czas trwania kuracji to zwłaszcza od 7 do 14 dni, przy czym skutek może obronić się na dalszy termin niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Wybielanie lampą

Nowa oferta prosta w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W współczesnym fakcie kieruje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która zawiera ich aktywację. Taka strategia kupi na osiągnięcie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jakieś z centrów, gdzie stanowi ono dostępne, zaliczane jest zbyt najlepszą drogę. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można dostać znacznie wyższą sumę w stylach zębów niż z zastosowaniem nowych form. Stanowi wówczas dodatkowo zabieg bardzo intensywny – raz wykonany idzie na mieszkanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to miła metoda, która prowadzona jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko od razu po zabiegu, lecz także na duży czas po nim, należy myśleć o podobnym postępowaniu. Ważna istnieje w współczesnym fakcie tak zwana biała dieta. Co toż jest?

Biała dieta to dieta, która proponowana jest po zabiegach wybielania zębów, a ponadto innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, jakie potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między sprzecznymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a również z drugich materiałów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także wyróżnia się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, przecież im dłużej zachowuje się jej zaleceń, tymże mocniejsze efekty można otrzymać. Wówczas biel zębów po zabiegu zapewne stanowić ważna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który idzie na osiągnięcie dużo przydatnych efektów, ale należy myśleć o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią stanowić ludzie wybielaniu.

Związki wybielające chodzą tylko na zęby naturalne, dlatego również nie zmienią one koloru koron, licówek, mostków lub same plomb w zębach. Wobec tego role posiadające ogromną kwotę wypełnień potrafią nie osiągnąć zadowalających efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny dodatkowo może przenosić się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – wykorzystuje się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Stosowany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna wówczas nie tylko wybielanie zębów Kraków również w innych miastach. To również pełna paleta innych zabiegów, które dają na osiągnięcie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na wykluczeniu z nich osadu i osadu nazębnego. U dużo kobiet kupi na osiągnięcie dużo wartościowego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie podawane są także przed wybielaniem zębów, by kupić korzystniejsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to cienkie płatki porcelany, które nakładane są na zębie. Ich obowiązkiem jest korekta kształtu zęba, a więcej jego koloru. Dzięki licówkom można kupić dużo atrakcyjne rezultaty i napawać się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Borek Wielkopolski

Korony

Korony protetyczne stosowane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go także przystają na stanowisko jego wartości. Korony można mieścić na prostym korzeniu lub na implancie stomatologicznym.

Korona idzie na pełną zmianę koloru zęba, a także zapewne stanowić obsługiwana w obiekcie poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów a różnych zabiegów stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można użyć z całej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments